Първи стъпки в скуид джигинга

Потребителски аватар
Vanko

Re: Първи стъпки в скуид джигинга

Мнениеот Vanko » вт яну 10, 2017 11:08 am

valeri написа:
Vanko написа:
valeri написа:Не съм го теглил колега :roll: .но си взе малко ананс. Относно калмариерата
20170106_193518.jpg
не е ДтД ретро ойта защото посочения модел е с червено на муцуната и чисто бял гръб, а моята е със зеленикъв отенък на гърба ако се вижда от снимката.

Според мен точния модел е без значение, кажи само флоресцентна ли е и дали има тракалки вътре ;)

Да , колега свети си калмариерката и си има и тракалка , но с много ситен шум.Имали ефект това тракане и при калмара ,както е примерно при рибите .?? Отговор с въпрос малко стана хаха :lol:

Има значение, разбира се.
Затова и когато потъва калмариерата, не трябва да я оставяш на празен ход, а да я държиш под напрежение. Тогава и когато потъва потраква - именно тогава са ударите
Японските инженерни решения са безсилни пред българина... :D :D

Потребителски аватар
m@rto
Контакти:

Мнениеот m@rto » ср яну 11, 2017 9:17 am

Валери, как водиш калмарията?

valeri

Мнениеот valeri » ср яну 11, 2017 2:16 pm

m@rto написа:Валери, как водиш калмарията?

След като хвърля, оставям да потъне до дъното, катодокато потъва савсем леко поиспъвам линията .След като удари дъното (една цигара време :lol: ) правя два три оборота по самото дъно и ако няма никой чуквам два пъти нагоре вертикално , като по този начин отлепям калмарията на около 1,50м.от дъното.Обирам през това време докато натегна леко джига и оставям да потъва 5 секунди. (Според спецификацията на калмарията).и та ка се получава една проводка , в случая вдигам 1,50 потъва 1м.Досега съм имал някакъв успех с тази техника.

Потребителски аватар
m@rto
Контакти:

Мнениеот m@rto » чет яну 12, 2017 5:08 pm

valeri написа:
m@rto написа:Валери, как водиш калмарията?

След като хвърля, оставям да потъне до дъното, катодокато потъва савсем леко поиспъвам линията .След като удари дъното (една цигара време :lol: ) правя два три оборота по самото дъно и ако няма никой чуквам два пъти нагоре вертикално , като по този начин отлепям калмарията на около 1,50м.от дъното.Обирам през това време докато натегна леко джига и оставям да потъва 5 секунди. (Според спецификацията на калмарията).и та ка се получава една проводка , в случая вдигам 1,50 потъва 1м.Досега съм имал някакъв успех с тази техника.

Да, общо взето това е правилния начин

Върни се в “Излети”