Риболов в Гърция - Къде?

Потребителски аватар
bold68

Re: Риболов в Гърция - Къде?

Мнениеот bold68 » чет авг 29, 2019 8:44 am

Rado Dimitrov написа:Добро утро, моля дайте съвет къде на пристанището на Сивота /континенталната/ и на Пагра да търся риби, за да не се лутам излишно. Има ли конкретно място или да обикалям?

То на Сивота е ясно--основно баракуди вечер до полунощ и сутрин рано.Аз там друга риба лично-не съм виждал/но съм ходил само по тъмно--значи не съм критерии/.На Парга не съм мятал-там чух за змиорки-но аз там само кафе пия,щото ми е много красиво .....

Потребителски аватар
vasilis

Мнениеот vasilis » чет авг 29, 2019 12:35 pm

Rado Dimitrov написа:Добро утро, моля дайте съвет къде на пристанището на Сивота /континенталната/ и на Пагра да търся риби, за да не се лутам излишно. Има ли конкретно място или да обикалям?

Най-резултатни са местата в следната посока.
Не, че не съм въртял по целото пристанище, ама пред таверните е доста плитко, а на останалите места има много лодки.
Иначе, да, рибите са само баракуди
sivota.png
Макарата обича ласка, грижливо гледане и смазка! :)

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » чет авг 29, 2019 6:12 pm

Благодаря, ще пробвам имще пиша своевременно при успех.

2pacisback

Мнениеот 2pacisback » чет авг 29, 2019 8:03 pm

Там на облото съм взимал тунакита след това от външната страна баракуди на края от вътрешната страна имаме един калмар на воблера и едно кандидат леферче

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » пет авг 30, 2019 10:04 pm

Утре вечер първи проби на старата марина на Керкира. Имам страхотни спомени от там. Дано имам късмет.

Потребителски аватар
m@rto
Контакти:

Мнениеот m@rto » пон сеп 02, 2019 5:32 pm

Rado Dimitrov написа:Утре вечер първи проби на старата марина на Керкира. Имам страхотни спомени от там. Дано имам късмет.

Радо, има ли слука?

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » пон сеп 02, 2019 7:23 pm

Не. На Керкира лових събота до 22.00 и в неделя от 5.00!до 8.00 без успех. Нямаше и движение на риба. Днес съм на Паксос. Тук в едно пристанищно градче -Гайос се надявам на някоя баракуда, вечерта и утре от тъмно. Говорих с местни колеги, казаха, че имало. Ще видим. :)

Presque

Мнениеот Presque » ср сеп 04, 2019 9:51 am

Положението около Олимпиадата е критично. Сутрин на плажа единични кокали на джиг. Вчера вечерта на Йерисо капо. Моля кажете места с по-голяма дълбочина за джиг риболов в района.

A_Mitov

Мнениеот A_Mitov » ср сеп 04, 2019 11:38 am

Presque написа:Положението около Олимпиадата е критично. Сутрин на плажа единични кокали на джиг. Вчера вечерта на Йерисо капо. Моля кажете места с по-голяма дълбочина за джиг риболов в района.

На понтона на Пиргадика е дълбоко, там е добре за джиг.

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » пет сеп 06, 2019 9:12 am

Ьа една седмица опити в района на Корфу, капото спази една баракуда бебе, която хванах на 175 съспендинг сайори на Дуо. Имах и едно проследяване на голяма баракуда но не взе. Тъй като къръка бе тотален, защото и лодката се повреди на третия ден, имах възможността да опитам риболов и на садките над Кашопи и на стария порт на Керкира. Нулев резултат. Голям късмет, голямо нещо.

Върни се в “Излети”