Риболов в България - Къде?

Rado Dimitrov

Риболов в България - Къде?

Мнениеот Rado Dimitrov » нед окт 21, 2018 9:51 am

Да споделя. Мястото не е по темата но пък е спининг риболов. През седмицата направих страхотен риболов от брега на чернокопи и лефери на блесна. Моресилда. Чувството е страхотно. Все едно си по гръцките плажове с разликата, че след риболова си за пет минути в къщи.

Потребителски аватар
Аматьора Бс

Re: Риболов в Гърция - Къде?

Мнениеот Аматьора Бс » нед окт 21, 2018 3:25 pm

Колега това от Варна ли е.Щот и аз размятвах тия дни Моресилди ама к...ац по бургаско

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » нед окт 21, 2018 7:13 pm

Да от Варна. На плаж Кабакум и Зл Пясъци. Днес не влизах с лодка и късния следобед взех пет добри чернокопа.

Потребителски аватар
bold68

Мнениеот bold68 » пон окт 22, 2018 11:22 am

И аз си нахващах на блесна и воблер----попаднах в мелето и направих 53 риби за вечерта.Сега се мъча още ама повече от 16 -няма.Ама има занимавка поне.

Rado Dimitrov

Re: Риболов в България - Къде?

Мнениеот Rado Dimitrov » пет авг 23, 2019 4:18 pm

Днес смятам да направя опит на малки джигове за едри сафриди. Приятел два поредни дни лови по няколко едри сафрида на собствен ем с такъм за чернокоп на плувка. Дали ще имам успех незнам. Гледал съм руснаците ги ловят успешно, защо не и тук.

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » съб авг 24, 2019 4:30 pm

Снощи на вълнолома хванахме два сафрида на 7 гр джиг на Xesta. Като цяло риба нямаше. При гъсти риби ще има занимавка :)

Потребителски аватар
m@rto
Контакти:

Мнениеот m@rto » вт авг 27, 2019 10:32 am

Rado Dimitrov написа:Снощи на вълнолома хванахме два сафрида на 7 гр джиг на Xesta. Като цяло риба нямаше. При гъсти риби ще има занимавка :)

Как ви завиждам за близоста на морето...

Rado Dimitrov

Мнениеот Rado Dimitrov » ср авг 28, 2019 9:11 pm

Марто когато си запален по морския риболов е супер да си до морето. Но като дойде зимата и тръгнем по гръцко тез 500 км дето хвърляме повече от вас до гръцките плажове доста морят :) Моя план максимум е до към 55 да се установя някъде на йонийско и да си бръмкам с лодката и по плажовете. Само незнам какво занимание да предложа на половинката, за да се съгласи.

Светльо

Мнениеот Светльо » чет авг 29, 2019 9:03 am

Rado Dimitrov написа:Марто когато си запален по морския риболов е супер да си до морето. Но като дойде зимата и тръгнем по гръцко тез 500 км дето хвърляме повече от вас до гръцките плажове доста морят :) Моя план максимум е до към 55 да се установя някъде на йонийско и да си бръмкам с лодката и по плажовете. Само незнам какво занимание да предложа на половинката, за да се съгласи.

Да чист рибата и да готви? :D :D :D

Потребителски аватар
m@rto
Контакти:

Мнениеот m@rto » чет авг 29, 2019 1:02 pm

Rado Dimitrov написа:Марто когато си запален по морския риболов е супер да си до морето. Но като дойде зимата и тръгнем по гръцко тез 500 км дето хвърляме повече от вас до гръцките плажове доста морят :) Моя план максимум е до към 55 да се установя някъде на йонийско и да си бръмкам с лодката и по плажовете. Само незнам какво занимание да предложа на половинката, за да се съгласи.

То ма мен ми се плаче като тръгвам за йонийско море, а представям си на вас.
Но пък за сметка на това по-близо ви е Турция

Върни се в “Излети”